Kolashin

Kolashin

Jan 14 2021 By 
(0 votes)
Ski ne ❄#KOLASHIN ? Nisja dt 16 Janar
Hotel #Podgorica 4* ? Cmimi 39 € 2 Dite
Hotel #HILTON 5* ? Cmimi 55 € 2 Dite
 
✔ Mengjes dhe darke. Pishina Dimerore dhe Spa e perfshire ne cmim! Guide Turistike ne Podgorice - Kolashin
 
➤ Nisje 16 Janar -- 2 Dite (1 Nate)
➤ Nisjet e tjera 23 Janar & 30 Janar
➤ Nisjet e tjera 6, 13 & 14 Shkurt
 
? Pa Kufizime, Pa teste ne Kufi 
 
❌Perfshihet:
▫️ Akomodimi Hotel Hilton 5*
▫️ Pishina , Sauna , Jacuzzi, Hamam
▫️ Mengjesi & Darka
▫️ Transporti komod
▫️ Guida sipas programit
 
➡️ DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese gjate rruges per te konsumuar megjesin. Kalimi ne piken doganore Hani i Hotit. Pas doganes do bejme nje ndalese ne Ujvaren e Niagares (Podgorice).
Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhja ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping. Akomodimi ne Hotel Hilton 5* ne qender te Podgorices. Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si jakuzzi, pishina dhe palestren.
Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi.
➡️ DITA E DYTE: SKI NE KOLASHIN
Mengjesi ne hotel (bufe e hapur). Pas mengjesit nisemi drejt Kolashines. Mberritja ne Kolashin tek pista e skive. Kohe e lire per te bere Ski , shetitje me teleferik , loje me slita dhe per te konsumuar dreken ne restorantet e zones.
PISTA E SKIJIMIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi. Mbasdite kthimi per ne Tirane.
Read 60 times

Çfarë thonë klientët tanë

Luna Travel në Facebook

Join Newsletter

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from.

Don't worry, we hate spam!

Na kontaktoni

  • Rruga Hoxha Tahsim,
    50 m siper Sheshit Avni Rrustemi
  • +355 693300300
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Etiketimet