Luna Travel

Luna Travel

Luna Travel

Shen Valentini FOUR POINTS BY SHERATON 4* #Kolashin

➤260€ Cifti , 2 nete 14 & 15 Shkurt
➤150€ Cifti , 1 nate 14 Shkurt
➤128€ Cifti , 1 nate 15 Shkurt

Perfshihet:
-Akomodimi ne dhome dopio
-Surprize ne Dhome
-Mengjesi + Darka
-Muzike Live ne 14 Shkurt
-Hamam, Sauna, Jacuzzi, Fitness
-Parking
-Wi-fi
-Trasferta hotel-pista e skive-hotel

Nuk perfshihet:
-Taksa e qendrimit 1.3€ per person te rritur

Transporti personal
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Kontakt : +355693300300, +355672062496

Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.45. Mbrritja në Stamboll në 06.20. Transferta nga aeroporti në Qendër të Stambollit. Vazhdon vizita në Qendrën e Stabollit Taksim. Sistemimi në Hotel. Pasdite, shkohet në Qendrën e Vjetër Tragtare Kapili Carshi. Fjejte në hotel.

Dita e Dytë: Mëngjezi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në: Xhamia Blu, Hipodromi, Bazilika e famshme të Shën Sofisë. Dollmabahce, Kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës. Fjejte në hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite të lirë. Pasdite, 

OPSIONALE: Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Të lirë në Qendrën Tregare deri në Transfertën me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Stambolli në 21.40. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.

Hoteli Aspen 4*
Sauna, Masazh, Banjo Turke dhe Pishinë e Brendshme

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport OPSIONALE:
1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5.
2. Shtesë për 2 darkat €20.
3. Kroçiere me Shfaqje dhe Darkë €30, përfshin: Transporti vajtje ardhje nga Hoteli, Shfaqje me Kërcimtarë dhe DJ, Darkë Speciale, Pije jo alkoolike pa kufizim. Zgjat 3 orë.
 

Nisja më 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 Janar, 6, 7, 20, 21, 27, 28 Shkurt

Kujdes: 
Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj pas datës së kthimit.

 

Kombinimet  3  Nete

# 4 Qershor - 7 Qershor
Hotel Guitart Rosa 3* – 169 €
Hotel Montanamar 3* – 175 €
Hotel Santa Rosa 4* – 175 €

# 11 Qershor - 14 Qershor
Hotel Guitart Rosa 3* – 175 €
Hotel Garbi Park 3* – 185 €
Hotel Santa Rosa 4* – 189 €

 

Kombinimet  4 Nete

# 31 Maj- 4 Qershor
Hotel Guitart Rosa 3* – 159 €
Hotel MoreMar 3* – 175 €
Hotel La Palmera&SPA 3* – 179 €
Hotel Copacabana* – 185€

# 7 Qershor-11 Qershor

Hotel Guitart Rosa 3* – 195 €
Hotel Garbi Park 4* – 210€
Hotel Santa Rosa 4* – 210€

# 14 Qershor-18 Qershor
Hotel Guitart Rosa 3* – 179 €
Hotel Montanamar 3* – 195 €
Hotel Santa Rosa 4* – 199 €

Kombinimet  7 Nete

# 28 Maj- 4 Qershor
Hotel MoreMar 3* – 235 €
Gran Garbi Hotel 4* – 239 €
Hotel La Palmera& SPA 3* – 239 €

# 31 Maj- 7 Qershor

Hotel Guitart Rosa 3* – 225 €
Hotel Garbi Park 3* – 259 €
Hotel MoreMar 3* – 259 €

# 4 Qershor- 11 Qershor

Hotel Guitart Rosa 3* – 259€
Hotel La Palmera & Spa 3* – 290 €
Gran Hotel Don Juan Resort 4* – 295 €
Hotel Garbi Park 3* – 295 €

 

# 7 Qershor- 14 Qershor
Hotel Guitart Rosa 3* – 249€
Hotel MoreMar 3* – 289 €
Hotel Santa Rosa 4* – 289 €

#11 Qershor- 18 Qershor
Hotel Guitart Rosa 3* – 249 €
Hotel Don Juan Palace 4* – 295 €
Hotel MoreMar 3* – 295€

 

Nisja: 19:25 – 21:55
Kthimi: 16:30 – 19:00

 

Përfshihet në cmim:
– fluturimi direkt vajtje-arrdhje nga Podgorica
– akomodimi ne hotel te gjitha netet e qendrimit
– mëngjeset dhe darkat

 KUJDES! Ofertat jane momentale.

Cmimet jane per person

Zgjidhni destinacionin tuaj me #LUNA_TRAVEL dhe udhetoni me Super Oferta  #PARIS #VIENA #AMSTERDAM #ROMA etj
(Bilete nga Tirana + Hotel + Mengjese)

VIENA

119€, 3 Dite➢ 14 Janar
119€, 3 Dite➢ 4 Shkurt
125€, 3 Dite➢ 6 Shkurt
165€, 3 Dite➢ 13 Shkurt
119€, 3 Dite➢ 27 Shkurt
149€, 4 Dite➢ 1 Shkurt
-----------------------------------------------
STAMBOLL

159€, 3 Dite➢ 23 Nentor
169€, 4 Dite➢ 5 Dhjetor
145€, 4 Dite➢ 15 Dhjetor
165€, 3 Dite➢ 3 Janar
119€, 4 Dite➢ 17 Janar
105€, 3 Dite➢ 20 Janar
105€, 3 Dite➢ 7 Shkurt
-----------------------------------------------

BUDAPEST

75€, 3 Dite➢ 4 Shkurt
125€, 4 Dite➢ 8 shkurt
125€, 5 Dite➢ 4 shkurt
125€, 5 Dite➢ 11 Shkurt
155€, 6 Dite➢ 12 Dhjetor
130€, 5 Dite➢ 21 Janar
-----------------------------------------------

ROMA

179€, 4 Dite➢ 15 Nentor
179€, 4 Dite➢ 26 Nentor
179€, 4 Dite➢ 6 Dhjetor
179€, 4 Dite➢ 12 Shkurt
-----------------------------------------------

AMSTERDAM

205€, 5 Dite➢ 13 Janar
199€, 5 Dite➢ 20 Janar
215€, 4 Dite➢ 24 Janar
195€, 4 Dite➢ 31 Janar
210€, 5 Dite➢ 3 Shkurt
-----------------------------------------------

PARIS

235€, 4 Dite➢ 30 Janar
245€, 4 Dite➢ 20 Shkurt
235€, 4 Dite➢ 27 Shkurt
225€, 4 Dite➢ 26 Mars
-----------------------------------------------

Perfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje nga Tirana
2- Akomodimi ne hotel 3* ne qender te qyteteve
3- Mengjeset per ditet e qendrimit

Oferta momentale, udhetime pa guide

Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 23.35 - Mbrritje më 23.55. Transfertë nga Aeroporti i Budapestit për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 30 Dhjetor 2018: Mëngjesi në Hotel. Paradit Vizitë e shkurtër panoramike në Budapest. Nisja për në Vjenë. Udhëtimi zgjat rreth 3 orë. Mbrritja në Vjenë. Vizitë në Monumentet e Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 31 Dhjetor 2018: Mëngjesi në Hotel. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve. Sistemimi në Hotel. 
Opsionale: Viti i Ri me zgjedhje opsionale.
Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 1 Janar 2019: Mëngjesi në Hotel. Nisje, herët në mëngjes për në Pragë. Ndalesa të shkurtra gjatë udhëtimit. Shëtitje panoramike, Praga natën. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Pestë, 2 Janar 2019: Mëngjesi ne Hotel. Shëtitje me guidë dhe autobus në dispozicion: Lagja Vysheherad ku vizitohet Kisha e Vysheheradit, Muzeumi Kombëtar të Pragës, kalohet nëpërmjet sheshit të Qytetit të Ri, vizitohet Qyteti i vjetër me sheshin e tij karakteristik, kalimi nëpërmjet kullës së orës astrologjike, kalimi dhe njohja me Urën e famshme të Charlsit e cila është e zbukuruar nga 30 statuja të stileve të ndryshme. Haratchani, Kisha e Loretos, Kështjella e Pragës, ku ndodhet dhe Selia zyrtare e Presidentit, Bazilika brenda kështjellës dhe Galeria Kombëtare, Katedralja Shën Vitus, Bazilika e Shën Xhorxhit, Pallati Mbretëror, Rrugica e artë. Fjetje në Hotel.

Dita e Gjashtë, 3 Janar 2019: Transfertë për në aeroportin e Budapestit. Nisja më 14.25. - Mbrritje më 15.50. Fluturimi për në Shqipëri.

Darka e Vitit të Ri në La Maison Nomade dhe Party me DJ - €130
Darkë Bufe nga ora 08.00 deri në 11.00, 1 Aperitiv, Fishekzjarre. Disco dhe Dj Prince Moe & Samad, Transporti i përfshirë vetëm vajtje.
Darka e Vitit të Ri në Palais Auersperg dhe Party - €260
Fillon në 7.30, Darkë Speciale, Pije pa limit deri në 10.30, Shampanjë në Mesnatë, Muzikë për Vallzim dhe Disco deri në orë 05.00. Transporti i papërfshirë.

Me Shume Detaje: Çmimi përfshin:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel me 3 yje,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra). Në pagesë nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Dita e Parë, 30 Dhjetor 2018. Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Udhëtimi me avion direkt Shkup - Paris. Nisja në orën 17.40. Mbrritja në Paris në 20.40. Transferimi për në Paris. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 31 Dhjetor 2018. Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Shëtitje në Bulevardin e famshëm të Champs Elysées dhe mundësi për shopping, si dhe vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.
OPSIONALE: Darka e Vitit të Ri

Dita e Tretë, 1 Janar 2019. Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Frances. Kthimi dhe akomodimi në hotel. 

Dita e Katërt, 2 Janar 2019. Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Shkup. Nisja  në orën 21.15. Mbrritja në Shkup në orën 23.55. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë.

OPSIONALE: Darka e Vitit të Ri në:
- Cabaret Moulin Rouge €500
http://www.moulinrouge.fr/
- Cabaret Paradis Latin €360
http://www.paradislatin.com/
- Bateaux Mouches €375
http://www.bateaux-mouches.fr/
- Bateau Marina de Paris €269
http://www.marina-de-paris.com/
- Cabaret Pau Brasil €250
http://www.paubrasil.fr/
- Cabaret Happy Days €235
http://www.happydaysparis.com/
- Restaurant Spectacle Brasil Tropical €250
http://www.brasiltropical.com/

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen: 
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.

STAMBOLL 4 DITE 30 DHJETOR – 2 JANAR 390 EURO ( Me avion)

 

City Tour ne Stamboll! Xhamia Blu, Sarajet e Sultanit, Kisha e Shen Sofise, Grand Baazar.
Udhetim ne Anije ne Bosfor
Ne Cmim Perfshihet:
Transporti Autobus Komod
Akomodimi 3 Nete Hotel 5*
Mengjesi ne Hotel
Te gjitha Guidat Sipas programit
Gala e Vitit te Ri ne Hotel
Biletat e avionit vajtje ardhje

Viti i Ri në Budva: Nisje më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 ose 3 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri.

- Moskva 4* - Budva, - 2 netë €143, 3 netë €215
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Darkë Speciale për të gjitha netët e Qëndrimit;
3. Muzikë live më 31 Dhjetor
4. Përdorim Falas i Saunas, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut, 
4 WIFI falas.
5. Fëmijët 0 - 1.9 vjeç, falas. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur. Fëmijët 2 - 6.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- Kalamper Spa 4* - Dobro Voda, - 2 netë €143, 3 netë €175
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Darkë Speciale për Vitin e Ri dhe Muzikë live për të gjitha netët e Qëndrimit;
3. Përdorim Falas i Saunas, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut, 
4 WIFI falas.
5. Fëmijët 0 - 6.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- ACD Wellness and SPA 4* - Hercegnovi, - 2 netë €153, 3 netë €185
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Darkë për të gjitha netët e Qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor
4. Masazh ACD Relax 20 minuta për dy
5. Përdorim falas i Spa dhe Fitnes dhe Parkingut.
6. 20% Zbritje në Trajtimet SPA
7. WIFI Falas
8. Fëmijët 0 - 4.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- Melia 5* - Petrovac, - 2 netë €157, 3 netë €186
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Darka speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar me Muzikë live
3. Përdorim falas i Pishinës, Spa, Fitnes dhe Parkingut.
6. 15% Zbritje në Trajtimet SPA
7. WIFI Falas
8. Fëmijët 0 - 6.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- Avala Resort 4* - Budva,  - 2 netë €196, 3 netë €245.
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset dhe Darkat per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Pije Mirëseardhje
3. Darka Speciale Bufe e Vitit të Ri më 31 Dhjetor, Program Muzikor Live Natën e Vitit të Ri.
4. Drekë e hershme më datë 1 Janar.
5. Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut, 
6. WIFI Falas
7. Fëmijët 0 - 1.9 vjeç, falas. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur. Fëmijët 2 - 6.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- Tre Canne 4* - Budva, - 2 netë €215, 3 netë  €277.
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset; 
2. Darka Speciale Vitit të Ri më 31 Dhjetor
3. Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme në katin e 15, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes
4. WIFI Falas

- Splendid 5* - Budva, - 3 netë €395
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 3 netë qëndrimi; 
2. Darka speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor dhe Program Muzikor Live për të tre Netët.
3. Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut, 
4. WIFI falas.

Shtesa për Transport me Autobus €25.

Me Shume Detaje: Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Udhëtimi është individual. Shtesa për Transport me Autobus (Itinerari Ulqin - Budva - Dubrovnik) €25.

Vizitoni nje nga traksionet me egzotike te momentit Punta Cana.

Pakete All-Inclusive me nisje nga Tirana.

Akomodimi ne hotel me 5*.

Nisja ne daten 29 Dhjetor nga Prishtina.

Qendrim kater ditor ne Milano.

Akomodimi ne Triple M Hotel  3*, perfshihet mengjesi.

Transporti personal deri ne aeroport.

Perfshihet:
-Bileta avionit vajtje ardhje nga Prishtina
-Akomodim ne hotel per tre nete
-Mengjesi per ditet e qendrimit

Oferta eshte momentale.

Page 1 of 4

Çfarë thonë klientët tanë

Luna Travel në Facebook

Join Newsletter

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from.

Don't worry, we hate spam!

Na kontaktoni

  • Rruga Hoxha Tahsim,
    50 m siper Sheshit Avni Rrustemi
  • +355 693300300
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Etiketimet