Hotel Radika 5* Mavrove / 69€

Hotel Radika 5* Mavrove / 69€

Jan 13 2021 By 
(0 votes)
Hammam, Pishina , Banjo Turke, Jacuzzi
HOTEL RADIKA 5* Mavrove
Per te kaluar nje super fundjave ? 69€/p
❌Oferta e vlefshme deri në 24 Janar
 
Përfshihet:
-Akomodimi në Dhomë Superiore
-Mëngjesi
-Përdorimi i Pishinës dhe Spa
-Parking Falas
 
Ekstra: Taksa e Turistit 1.5 €/p
 
❌Transporti personal
Read 26 times Last modified on Wednesday, 13 January 2021 09:45

Çfarë thonë klientët tanë

Luna Travel në Facebook

Join Newsletter

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from.

Don't worry, we hate spam!

Na kontaktoni

  • Rruga Hoxha Tahsim,
    50 m siper Sheshit Avni Rrustemi
  • +355 693300300
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Etiketimet